Czerwiec u Tropicieli

  • 04.07.2022, 10:57
  • admin tipmedia
Czerwiec u Tropicieli

Czerwiec u Tropicieli obfitował w wiele wydarzeń. Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do pizzerii – robiliśmy samodzielnie pizzę, po czym z apetytem ją zjedliśmy. W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty czekoladowe – było słodko i pysznie. Dużo czasu spędzaliśmy w naszym przedszkolnym ogrodzie – uwielbiamy bawić się na dworze.

admin tipmedia

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Mistrzowie zabawy z Lublina sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe