O nas

MISTRZOWIE ZABAWY ZAPRASZAJĄ!

Przedszkole działa od 2012 roku.

Pracujemy przez cały rok, w godzinach 6:30 - 17.30 od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Opieka nad dziećmi poza normami czasowymi naszej placówki oraz w pozostałe dni roku, jest możliwa po indywidualnym uzgodnieniu z dyrekcją i pracownikami (od 6.00 do 19.00)

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat (zerówka) do czterech grup liczących do 22 dzieci.

LOKALIZACJA

Nasze niepubliczne przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku w otoczeniu domków jednorodzinnych na pograniczu Lublina oraz gminy Konopnica, niedaleko od Selgrosa, Bricomana i McDonalds`s. Otoczenie zapewnia ciszę i spokój. Możliwy jest bezpośredni dojazd od Alei Kraśnickiej z kierunku Centrum jak również od ul. Raszyńskiej..

Czas dojazdu:  3 min od Tesco; 3 min od Biedronki przy ul. Gęsiej; 3 min od Kościoła w Konopnicy

To idealne miejsce dla wszystkich mieszkańców gminy Konopnicy oraz dynamicznie rozwijającej się Poręby i Węglina.

BEZPIECZNIE DLA DZIECI, WYGODNIE DLA RODZICÓW,

To co szczególnie odróżnia nas od innych przedszkoli w naszej okolicy to ponad 500 m2 ogrodzonego placu zabaw należącego wyłącznie do naszych przedszkolaków, Ten zielony zakątek pełen atrakcji pozwoli dzieciom cieszyć aktywnością na świeżym powietrzu.

Budynek został zaprojektowany i wybudowany mając na celu zapewnienie pełnej funkcjonalności przedszkola. Placówka została oddana do użytkowania w 2011 roku. Drobiazgowe kontrole wykazały, że spełnia wszelkie wymagania zawarte w przepisach sanitarno-epidemiologicznych oraz w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

Duża ilość miejsc parkingowych przed budynkiem oraz minimalny ruch drogowy zapewni Państwu komfort w czasie przywożenia i odbierania dzieci z przedszkola.

Do dyspozycji dzieci uczęszczających do naszego przedszkola przeznaczone są cztery sale, gdzie zorganizowane są kąciki tematyczne, miejsce do zabawy i odpoczynku. Posiadamy także gabinet do pracy indywidualnej z dziećmi w której prowadzone są zajęcia terapeutyczne z logopedii, pedagogiki i psychologii oraz salę w której prowadzona jest terapia Intergacji Sensorycznej. Wszystkie sale oraz gabinet posiadają odpowiednie i atestowane wyposażenie.

PROFESJONALNA KADRA ZADBA O ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA

Do dzieci podchodzimy indywidualnie. Nasze metody edukacyjno-wychowawcze są oparte na aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju dziecka.

Nasz Zespół kładzie szczególny nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz poszerzanie własnych umiejętności. Profesjonalizm pracowników, pozwala na lepsze rozumienie potrzeb dzieci oraz właściwą realizację celów dydaktycznych w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i postępów dziecka. Nauczyciele budujący nasz Zespół to ludzie, do których mamy pełne zaufanie.

Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, które pozwolą odnaleźć i rozwijać Państwa pociechom swoje talenty i zainteresowania.

Sprawdzone metody, nowatorskie rozwiązania, otwarta na nowe wyzwania koncepcja pracy sprawia, że dzieci kończąc edukację przedszkolną mają świetny start w przyszłość, są pewne swoich umiejętności, zdolne, bogate w doświadczenia, ciekawe nowych wyzwań.

RODZINNA ATMOSFERA

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. Wiemy, że każdy mały człowiek potrzebuje czasu, uwagi i pielęgnacji, ale potrafi odpłacić czułym spojrzeniem i szerokim uśmiechem. Staramy się, aby cały dzień spędzony w naszym przedszkolu, upłynął dziecku w  atmosferze maksymalnie zbliżonej do atmosfery domu rodzinnego. Nie zastąpimy mu jego ukochanych Rodziców, ale zrobimy wszystko, aby czuło się jak najlepiej.

MONITORING

We wszystkich pomieszczeniach w których przebywają dzieci i plac zabaw jest objęty monitoringiem. Rodzice mogą za pomocą aplikacji oglądać to co dzieje się w salach.

Monitoring daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa a pracownikom spokojną pracę.